See other templatesSee other templates

Menu

JSN Gruve دارای 5 سبک منو است تا ناوبری سایت شما را نمایش دهد. ماژول داخلی پیش فرض جوملا (mod_mainmenu) مورد استفاده قرار می گیرد لذا نیاز به نصب هیچ ماژول منوی دیگری نمی باشد.

منوی بالا

Top Menu

منوی بالا به شما امکان مرتب کردن منو ها و اختصاص آیکن به آنها را می دهد. همه آیکن ها در صفحه تنظیمات آیتم منو تنظیم می شوند که بسیار راحت است.

مشاهده نمونه آنلاین منوی بالا


منوی اصلی

Main Menu

منوی اصلی بسیار قدرتمند است و توسط کد XHTML تمیز و پنل زیر منوی افتادنی بسیار موثر ساخته شده است.

منوی اصلی با آیکن و متن غنی

Main Menu Rich Text combined with Icons

شما می توانید آیکن و یک متن توضیحی به هر آیتم منو اضافه کنید تا آن ها را بسیار زیباتر و کاربردی تر کنید. هم متن توضیحی و هم آیکن مستقیماً در صفحه تنظیمات آیتم منو تنظیم می شود که بسیار راحت است.

مشاهده نمونه آنلاین منوی اصلی


منوی کناری

Side Menu

منوی کناری یک منوی عمودی بسیار منحصر بفرد می باشد. این منو هنگامی که یک ناوبری بسیار پیچیده به همراه تعداد بسیار زیادی آیتم منو باشد بسیار موثر است.

مشاهده نمونه آنلاین منوی کناری


منوی درختی

منوی درختی آیتم منوهای شما را بصورت یک ساختار درختی نمایش می دهد که  برای شاخص کردن منو بسیار مفید است. بصورت پیشفرض تمامی زیر منوها تا وقتی که روی مآیتم منوی والد آنها کلیک شود بسته هستند.

مشاهده نمونه آنلاین منوی درختی


منوی Div

Div Menu

منوی Divیک منوی سایته و زیبا که با یک / خیلی کوچک و قابل نمایش از هم جدا شده اند. این منو برای نمایش ناوبری پایین سایت بسیار مناسب است.

مستندات

جزئیات تفصیلی در مورد قالب و امکانات آن در یک بسته مستندات جامع قالب برای دانلود فراهم شده است.

دانلود رایگان

showcase
Modern Design

پشتیبانی و مستندات فوق العاده

علاوه بر مستندات جامع در فرمت پی دی اف و ویندوهای آنلاین، همچنین می توانید از انجمن دوستانه و سیستم پشتیبانی اختصاصی نیز بهره ببرید.

دانلودمستندات

Free

نسخه رایگان

در صورتی که شما در بودجه تنگ هستند و یا فقط می خواهم به چشیدن این قالب قبل از پرداخت بپردازید. ما یک نسخه رایگان داریم تا دانلود کنید.

دانلود نسخه رایگان

Pro

نسخه حرفه ای

اگر زمان و پول برای شما اهمیت دارد، نسخه حرفه ای را خریداری کنید تا امتیازات و ویژگیهای کامل قالب را دریافت کرده و از یک پشتیبانی اختصاصی بهره مند شوید.

خرید نسخه حرفه ای

برو بالا